Hakkımızda

     Türkiye’nin en verimli ovalarının bulunduğu Denizli – Çivril’de 2003 yılında ayçekirdeği ticaretine başlayan firmamız müstahsil ile ülkenin önde gelen firmaları arasında bir köprü olarak hizmet etmektedir. Bölgenin en kaliteli ayçekirdeklerini işleyen firmamız 2016 yılında yeni tesisini açarak bölge halkına hizmete devam etmektedir. Ayçekirdeği denilince akla ilk gelen firmalardan biri olmayı başaran firmamız, ürün kalitesi, üreticiye verdiği değer, satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile kendi sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

     Tesisimiz yıllık 10.000 Ton ayçekirdeği işleme kapasitesine sahip olup, günün şartlarına uyum sağlayarak her geçen yıl kapasitesini artırmak amacıyla hizmet vermektedir. Önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyeti olup; tedarik ettiğimiz ürünleri en üst düzeyde işleyerek müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

     Sektörel ve teknolojik gelişmeler firmamızca yakından takip edilerek kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Hedefimiz hem kalitemizi hemde üretim kapasitemizi artırarak bölge halkına ve müşteri firmalarımıza daha kaliteli hizmet sunmaktır.